Wyjście grupy Biedronek do Biblioteki Pedagogicznej
Opublikowano: 2026-06-02 20:08, Numer artykułu: 115661
Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zorganizowanych zajęciach w bibliotece w ramach projektu „Dziecięca Akademia Czytania Bajek”. Podczas spotkania przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały czytanych bajek, rozmawiały o ich treści oraz brały udział w aktywnościach rozwijających wyobraźnię i zainteresowania czytelnicze. Zajęcia były okazją do promowania czytelnictwa oraz kształtowania pozytywnego stosunku do książek i biblioteki.